نظراتآمار بازدید

امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته قبل:
کل بازدید:
637
1751
637
15130
3773594

سایتهای مفید

پنجمین المپیاد علمی دانش آموزی مهندس حریری برگزار شد
پنجمین المپیاد علمی دانش آموزی مهندس حریری برگزار گردید. المپیاد به آزمونی اطلاق می شود که هر ساله  در بین دانش آموزان با هدف کشف و شکوفایی استعداد ها و پتانسیل های علمی آن ها و در نهایت انتخاب نفرات برتر برگزار می گردد.

خدا را حمد و سپاس که یک بار دیگر توفیق رفیق شد وپنجمین المپیاد علمی دانش آموزی مهندس حریری با  استقبال گسترده تر از سال قبل و با  بیش از 1800 شرکت کننده از مدارس برازجان و بخش های ارم و بوشکان در  9  حوزه دختران و پسران در مقاطع تحصیلی متوسطه اول و دوم برگزار گردید. شرکت کنندگان در این المپیاد  همگی از دانش آموزان سرآمد و مستعد مدارس بوده که در دروس ریاضی، فیزیک، زیست شناسی و ادبیات با هم به رقابت پرداختند.
با قدردانی از همکاری صمیمانه مدیریت محترم آموزش و پرورش دشتستان، معاونین و کارشناسان مسوول محترم ایشان، مدیریت محترم پژوهش سرای متقین ، مدیریت محترم آزمایشکاه مرکزی و  زحمات شبانه روزی پرسنل پرتلاش  و نستوه پژوهش سرای متقین و آزمایشگاه مرکزی که در تحقق این رویداد علمی مهم تمام همت خود را به کار بستند به اطلاع می رساند که نتایج این المپیاد متعاقبا اعلام می گردد.اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

شماره تلفن و نشانی

تلفن مدیریت:  34250818                تلفن معاونت : 34250817

نشانی: برازجان - انتهای خیابان فردوسی - میدان کارگر - نبش خیابان مولوی - پژوهش سرای دانش آموزی متقین

طراحي و پياده سازي سايت: شماره تماس جهت طراحي سايت